ANGLIČÁK AMBASÁDOR

FILIP KUBÍK

Ahojte Angličáci, volám sa Filip. Niektorí z vás ma môžu poznať z prvého ročníka ANGLIČÁKu ako člena Angličák tímu. Tento rok som sa opäť rozhodol ťahať so skvelými ľudmi, ktorí Angličák tvoria. Byť ambasádorom ANGLIČÁKu som sa rozhodol na základe toho, že ľudia, ktorí ANGLIČÁK vytvorili, chceli priniesť na Slovensko niečo nové. A práve toto ma k nim pritiahlo, pretože rád podporím a pomôžem pri propagácii takéhoto projektu. Spolu s ďalšími ambasádormi ANGLIČÁKu sa na vás tešíme, a aj na to, ako budete s nami makať.

SIMONA HUDOKOVÁ

Ahojte Angličáci, volám sa Simča. ANGLIČÁK sa mi páči predovšetkým tým, že sa úplne odlišuje od tých ostatných prekážkových behov. Prekážky sú naozaj “prešpekulované“ a potrápia nie jedného závodníka. ANGLIČÁK som absolvovala minulý rok ako členka Angličák tímu, viem, že práve tento prekážkový beh sa stal mojou srdcovkou. Čo je totiž z môjho pohľadu po tých pár rokoch skúseností dôležité je aj to, aký pocit si z neho odnášam. Nie je to len o pretekaní, ale aj o vytváraní atmosféry počas podujatia v celej “aréne“. Emócia, ktorú som si z ANGLIČÁKu odniesla bola naozaj veľmi silná. ANGLIČÁK je jedným slovom RODINA a počas podujatia sa cítiš seberovný v každom smere.

MICHAL PEKÁR

Ahojte Angličáci, ja som Peky. Prvý ročník ANGLIČÁKu bol z môjho pohľadu v niečom výnimočný, a preto som veľmi šťastný, že môžem byť súčasťou tak krásneho projektu. Na ANGLIČÁKu sa mi páči atmosféra, organizácia, inakosť prekážok a čo mne najviac utkvelo v pamäti je zapojenie komunity Special Olympics Slovakia. Verím, že tento rok sa nám spoločne pre vás podarí pripraviť ešte lepšie preteky a podujatie. Urobíme všetko pre to, aby ste si to s nami užili, zabavili sa, a aby ste boli spokojní, šťastní a usmiaty. Pretože ANGLIČÁK je viac ako len preteky!

LENKA ŠABOVÁ

Ahojte Angličáci, volám sa Lenka. Minulý rok sme s kamoškami odbehli ANGLIČÁK v jeho FUN (ofr) verzii a veľmi sme si to užili. Byť ambasádorkou ANGLIČÁKu som sa rozhodla aj preto, že myšlienka “nemusím, ale môžem” mi je veľmi blízka. Oceňujem, že na tomto prekážkovom behu si na svoje príde každý. Či už skúsenejší a ostrieľaní pretekári, ako aj začiatočníci, ktorí ešte na žiadnych prekážkových behoch či pretekoch neboli. Už teraz sa neskutočne teším na ďalší ročník ANGLIČÁKu, na jeho atmosféru a dúfam, že si ju užijeme spoločne.

ANGLIČÁK TÍM 2022

Zľava: Zuzka Vráblová | Zuzka Nagyová | Radka Hess Szombathová | Šimon Maťas | Lukáš Klimo | Simona Hudoková | Filip Kubík | Martin Raffay |Kristína Vicenová (nie je na fotografii)