ANGLIČÁK KEMP

Poďte sa vrátiť do detstva a užiť si s nami nezabudnuteľné dni pre svoje JA.

Poďte sa vrátiť do detstva a užiť si s nami nezabudnuteľné angličácke dni. Budeme športovať, rozvíjať seba samých a určite sa nezabudneme vrátiť aj do detstva.

ANGLIČÁK KEMP 2024 TURNUS 1: 24. – 28. júl 2024 | Modré domčeky | Podbranč ( Myjava)

ANGLIČÁK KEMP 2024 TURNUS 2: 31. júl – 4. august 2024 | Modré domčeky | Podbranč ( Myjava)

STRETNEME SA v stredu o 14.00 hod. 
ROZLÚČIME SA v nedeľu o 14.00 hod. 

ZIMNÝ ANGLIČÁK KEMP 2024: november 2024 | Modré domčeky | Podbranč ( Myjava)

STRETNEME SA vo štvrtok od 14:00 do 18.00 hod. 
ROZLÚČIME SA v nedeľu o 14.00 hod.

PROGRAM:

▸ ranné cvičenia s Alex
▸ doobedňajšie sebarozvojové aktivity s Ivet alebo Dafkom 
▸ poobedňajšie vonkajšie športovo-sebarozvojové aktivity s Ivet, Dafkom alebo Alex
▸ večerné aktivity s Alex, Dafkom a Ivet 

NEBUDÚ CHÝBAŤ ANI

▸ sebarozvojové hry
▸ a iné zaujímavé táborové aktivity 🙂

Tešíme sa na vás!

TÁBOROVÍ VEDÚCI Alex, Dafko a Ivet

AK ŤA ZAUJÍMA VIAC INFO, NAPÍŠ NÁM NA

POVEDALI O NAŠOM KEMPE

ŠPORT

Ranné rozcvičky pri vychádzajúcom slnku s usmiatou trénerkou Alex, na ktorú bola radosť pozerať a zobúdzať sa pri tréningu, boli super. Pridaná hodnota bola pre mňa hlavne v motte „Nemusíš, ale môžeš“ a v poznatku, ako vypnúť nastavenie na výkon. A aj bonus v posledný deň kempu, a to diagnostika svalových disbalancií a možnosti ich kompenzácie, teda ako správne stáť a chodiť a aké cviky na disbalancie tela cvičiť. Na tieto poznatky myslím a riadim sa nimi každý deň.

SEBAROZVOJ

Práca v skupine bola pre mňa spočiatku veľkým diskomfortom, ale vďaka nemu som sa posunula mílovými krokmi vpred. Neskôr bola práve práca v skupine to, čo sa mi na kempe páčilo najviac. Tá brutálna energia skupiny, každého jedinečná osobnosť, ktorá do práce doniesla nový, jedinečný rozmer, zaujímavé zrkadlenie osobností a prelínanie sa viacerých tráum v jednej konkrétnej práci, kde si každý našiel to svoje, a vďaka tomu vyriešenie viacerých vecí naraz v jednej práci, čo by bez skupiny na individuálnych sedeniach trvalo oveľa dlhšie.

CELKOVO

Bolo to nezabudnuteľných päť dní, ktoré ma naučili veľa nového, či už pri športovej časti – ako sa môže s mottom „Nemusíš, ale môžeš“ stať pohyb a tréning hrou, a najmä v sebarozvojovej časti. Práca v skupine je úplne iná forma sebarozvoja a posúva vpred míľovými krokmi. Energia vytvorená celou skupinou pri sebarozvojovej práci je veľmi silná a fascinujúca, neopísateľná slovami, jednoznačne odporúčam túto energiu zažiť na vlastnej koži. Ako malá som milovala detské tábory, vždy som v nich strávila polovicu leta a pocit vrátiť sa ako dospelý človek do týchto detských táborových čias bol úžasný, oslobodzujúci a plný radosti. Na päť dní uniknúť z reality a neriešiť telefón, maily a ani to, čo sa deje vonku, a to všetko s novými zaujímavými ľuďmi, z ktorých sa môžu nakoniec stať kamaráti aj v bežných dňoch, bolo vynikajúce.

Zuzka V.

ŠPORT

Páčilo sa mi, že každý tréning bol iný a nerobili sme dookola to isté. Naučil som sa nové cviky, ktoré som dovtedy nepoznal, a dokonca ich viem aj aplikovať ďalej do svojho života. Veľmi sa mi páčila aj diagnostika svalových disbalancií a možnosti ich kompenzácie.

 

SEBAROZVOJ

V rámci sebarozvojovej časti som zažil úplne nové veci, ktorých pridaná hodnota sa ťažko opisuje slovami. Veľa vecí, ktoré som si vzal, dokážem aplikovať do svojho života tak, aby sa mi žilo radostnejšie a zdravšie. Cítim sa viac uvoľnenejší, ľahší, akoby zo mňa opadli bremená.

 

CELKOVO

Kemp bol pre mna životnou skúsenosťou na nezaplatenie, ktorá sa slovami opisuje len veľmi ťažko. Veľa ľudí vravieva, že žije „tu a teraz“. Až na kempe som zažil, čo to naozaj znamená, a zažil som, ako sa to „tu a teraz“ dá žiť. Boli sme tam akoby jeden organizmus, ktorého zložky žili medzi sebou v symbióze. Každý tu bol sám za seba, pre seba a pre druhých zároveň. To, čo sa na kempe dialo, bolo pre mňa fascinujúce a veľmi silné. Takú energiu, aká bola tam, som nikde inde nezažil. Ešte teraz sa mi tlačia do očí slzy šťastia z pocitu radosti, ktorú cítim, keď si na kemp spomínam. Odišiel som ľahší, s úsmevom na tvári a s pocitom šťastia a radosti. To, aký kemp skutočne bol, sa slovami nedá opísať, dá sa to len zažiť. Aj to je na tom to čarovné, lebo nič iné tento zážitok nenahradí. Keby som mohol, ostanem v tej energii pokojne aj ďalší mesiac, asi aj dlhšie. Ďakujem, že som mohol byť jeho súčasťou.

Šimon M.

ŠPORT
Najviac pre mňa znamenalo to, že nás Alex nedurila do výkonov. Cvičila som s chuťou naozaj len toľko, koľko som vládala a o krôčik viac 🙂 Celkovo aj za taký krátky čas sa cítim spevnená a urobím, čo môžem, aby som si trošku z toho uchovala aj naďalej a hýbala sa viac ako doteraz. Super bola aj diagnostika svalových disbalancií. Mala som pocit, že som na tom oveľa horšie, ako reálne som. Cvičenie bolo veľmi motivujúce a som za to vďačná.

SEBAROZVOJ
Paralelný vesmír a super reset aj relax. Síce aj trochu vyčerpávajúce, ale úžasné. Ešte teraz sa cítim trochu odtrhnutá od reality. Akoby v inej dimenzii. Fakt sa teším na pokračovanie.

CELKOVO
Parádne prázdniny v príjemnej spoločnosti. Celkom iné, na aké som bola doteraz zvyknutá. Bolo to zabavné, užitočné, naplnené a napĺňajúce. Pre mňa doslova divoká jazda, počas ktorej som si prechádzala rôznymi fázami, pocitmi a uvedomeniami si seba samej a svojich nastavení. Pre svoju fyzickú aj mentálnu kondíciu som na kempe urobila veľmi veľa. Čas sme využili viac ako na 100%. Po návrate domov cítim zmenu na tele, ale aj na duši. Nie je úplne ľahké dostať sa do normálu a pýtam sa sama seba, či sa do svojho „normálu“ vôbec dostať chcem. Sebarozvojová časť bola meniacim zážitkom. Cítiť to, čo som doteraz bežne nevnímala, s človekom dosť zatrasie. Obrovský zážitok a veľké ďakujem celému Angličák tímu. A teším sa nabudúce.

Zuzka G.

ŠPORT

Šport na kempe bol super po všetkých stránkach, rozcvičky boli veľmi nabudzujúce, oceňujem pestrosť aktivít, zábavné prvky. Prínos športovej časti vidím v totálnom resetovaní hlavy, dobrého pocitu, že sme spravili niečo pre svoje telo a nesedeli sme celý deň.

SEBAROVOJ

Sebarozvoj na kempe sa mi veľmi páčil, bola to pre mňa úplne nová skúsenosť. Páčila sa mi pestrosť a nabitosť programu, všetko veľmi pútavo vysvetľované, vedené, názorne ukázané. Človeku to zmení pohľad na seba, svet, vzbudí zvedavosť. Každá jedna aktivita má benefity, ktoré si vieme so sebou odniesť aj mimo kempu.

CELKOVO

Zážitok, ktorý by si aspoň raz za život mal dopriať každý. Bolo to nádherné vytrhnutie z reality a veľmi pekne vám ďakujem za túto skúsenosť.

Katka O.

ŠPORT

V športovej časti sa mi páčili hlavne rozcvičky, turistika, hry a prekážky. Joga a strečing boli fajn a zistila som, že aj keď ma veľmi nebavia, dá sa to spraviť aj tak, že ma to vlastne baví.  Páčilo sa mi, že nám Alex ukázala aj iné, nové pomôcky na cvičenie. Super bolo, ze športová časť bola aj ráno, aj poobede, že netrvala dlho a nebola som z nej úplne vyčerpaná.

SEBAROZVOJ

Na sebarozvoji sa mi páčilo všetko. Bolo dobré, že som mala napočúvané podcasty, bez nich by mi to asi zapadalo do seba pomalšie. Veľmi sa mi páčil tras a zámer a najviac ma dostali konštelácie. Pridaná hodnota bola pre mňa v tom, že tam boli aj iní ľudia a na ich pokrokoch, príbehoch, starostiach som to videla a chápala ešte lepšie.

Katka G.

Famózny detský tábor pre dospelých! Sebapoznanie do detailu – s takým zrkadlom sa človek len tak bežne nestretne. Kopa nových poznaní a skúseností, že veľa vecí naozaj nie je takých, aké sa zdajú. Super bolo zažiť, že aj za krátky čas sa dá s úplne cudzími ľuďmi vytvoriť, pri dodržiavaní pravidiel a rešpekte, super fungujúca partia. Teším sa aj na budúci rok!

Nia K.

Tento kemp bol pre mňa jedna úžasná jazda plná skúseností a zážitkov, plná uvedomenia, pochopenia, zvedavosti, rozhovorov, radosti a uvoľnenia. Páčilo sa mi prostredie, všetci organizátori a to, akú atmosféru ste vytvárali od prvého momentu. Poriadna hodnota je určite striedanie sebarozvoja a športu a informácie, ktoré každá časť programu obsahuje. Som vďačná, že som si Angličák mohla zažiť, a veľmi rada prídem aj na nejaký ďalší. Klobúk dole celému tímu, ktorý je za týmto projektom. Ďakujem, že som mohla byť súčasťou.

Polly Š.

Život transformujúcich päť dní pre každého, kto nechce žiť štýlom, že žijem, fungujem, platím účty a na konci zomriem, ale chce sa o sebe a svete dozvedieť aj niečo hlbšie.

Iva M.

Spoznala som úžasných ľudí, silné príbehy a zažila veci, ktoré som si ani nevedela predstaviť. Kemp vnímam veľmi pozitívne a veľa mi dal. Zažila som veľa AHA momentov a dozvedela som sa veľa informácií, ktoré verím, že aplikujem aj v živote. Dopriala by som ho nielen ľuďom, ktorí sa cyklia vo svojom živote, riešia rôzne veci a problémy, či už vzťahové, zdravotné, pracovné, ale vlastne každému, kto je možno len zvedavý a otvorený novým veciam a zážitkom. Taktiež som si uvedomila, že je jedno, či človek rieši „veľký“ problém alebo má pocit, že jeho téma je v porovnaní s inými v podstate hlúposť, lebo práca na sebe má veľký prínos pre každého z nás.

Zuzka K.

Silný a intenzívny zážitok. Výborne zorganizovaný kemp, dokonalé prepojenie pohybu a sebarozvoja, zohratosť organizačného tímu, príjemná atmosféra a inšpirujúci ľudia. Vrelo odporúčam a určite prídem znova.

Maca M.