O ANGLIČÁKU

Ahojte, Angličáci!

Naším pôvodným zámerom bolo zorganizovať podujatie Angličák – prekážkový beh pre naozaj všetkých. Profi športovcov, voľnočasových športovcov, ale aj športovo menej zdatných, veľkých, ale aj malých, pričom spoločným menovateľom všetkého, čo Angličák ponúka, je pre nás dôležitá FUN, teda zábava. Plus niečo navyše. A práve táto časť navyše dostala ďalší priestor v čase, keď bolo veľmi komplikované hromadné podujatia realizovať a náš Angličák tak neplánovane dostal dvojročnú pauzu.

Situácia bola, aká bola, a nemalo význam ísť hlavou proti múru, ale radšej sa naladiť na vlnu. A my sme na tú svoju FUN vlnu ostali naladení. Preto sme sa pre vás rozhodli vybudovať platformu Angličák, v rámci ktorej sme s vami neustále v kontakte. A tak pre vás pripravujeme posty a storky na sociálnych sieťach, blogy, vlogy, podcasty a diskusie na Clubhouse, v rámci ktorých sa venujeme športovým a sebarozvojovým témam, a zároveň prinášame aj zaujímavé rozhovory s ľuďmi nielen zo športovej oblasti. Aj vďaka týmto aktivitám s vami chceme zostať v kontakte a vzájomne sa inšpirovať. Ostávame verní nášmu FRIENDLY nastaveniu a témy ponúkame tak, aby boli dostupné a zrozumiteľné každému.

A aby sme našu platformu posilnili ešte viac, dali sme „do sveta“ aj náš shopanglicak.sk, v ktorom nájdete krásne a originálne oblečenie a doplnky, ktorých kúpou nás môžete taktiež podporiť, ako aj letné Angličák kempy – päť nezabudnuteľných športovo-sebarozvojových dní pod našou taktovkou.

No a po dvojročnej pauze máme veľkú radosť, že vám tu konečne môžeme napísať:  

Milí Angličáci, vidíme sa v sobotu 20. augusta 2022 v Pezinku na našom dlhoočakávanom podujatí ANGLIČÁK!

Tešíme sa, ak s nami zostávate v kontakte.

Alex, Ivet, Dafko a Majk