O ANGLIČÁKU

Ahojte, Angličáci!

Naším pôvodným zámerom bolo zorganizovať podujatie OFR Angličák. Pod skratkou OFR sa skývajú preteky – prekážkový beh – naozaj pre všetkých. Športovcov, ale aj športovo menej zdatných, veľkých, ale aj malých, pričom spoločným menovateľom všetkého, čo Angličák ponúka, je pre nás dôležitá FUN, teda zábava. Preteky v ich OCR verzii, samozrejme, spĺňajú aj všetky náročné kritériá dôležité pre OCR fanúšikov. Plus niečo navyše. A práve táto časť navyše dostala ďalší priestor v čase, keď bolo veľmi komplikované hromadné podujatia realizovať a náš OFR Angličák tak neplánovane dostal dvojročnú pauzu.

Situácia bola, aká bola, a nemalo význam ísť hlavou proti múru, ale radšej sa naladiť na vlnu. A my sme na tú svoju FUN vlnu ostali naladení. Preto sme sa pre vás rozhodli vybudovať platformu Angličák, v rámci ktorej sme s vami neustále v kontakte. A tak pre vás pripravujeme posty a storky na sociálnych sieťach, blogy, vlogy, podcasty a diskusie na Clubhouse, v rámci ktorých sa venujeme športovým a sebarozvojovým témam, a zároveň prinášame aj zaujímavé rozhovory s ľuďmi nielen zo športovej oblasti. Aj vďaka týmto aktivitám s vami chceme zostať v kontakte a vzájomne sa inšpirovať. Ostávame verní nášmu FRIENDLY nastaveniu a témy ponúkame tak, aby boli dostupné a zrozumiteľné každému.

A aby sme našu platformu posilnili ešte viac, dali sme „do sveta“ aj náš shopanglicak.sk, v ktorom nájdete krásne a originálne oblečenie a doplnky, ktorých kúpou nás môžete taktiež podporiť, ako aj letné Angličák kempy – päť nezabudnuteľných športovo-sebarozvojových dní pod našou taktovkou.

No a po dvojročnej pauze máme veľkú radosť, že vám tu konečne môžeme napísať:  

Milí Angličáci, vidíme sa v sobotu 20. augusta 2022 v Pezinku na našom dlhoočakávanom podujatí OFR ANGLIČÁK!

Tešíme sa, ak s nami zostávate v kontakte.

Alex, Ivet, Dafko a Majk