O ANGLIČÁKU

Ahojte, Angličáci!

Nápad a rozhodnutie vytvoriť ANGLIČÁK, ktorý je viac ako len preteky, prišiel na jeseň roka 2019. Naším pôvodným zámerom bolo zorganizovať podujatie pre naozaj všetkých. Profi športovcov, voľnočasových športovcov, ale aj športovo menej zdatných, veľkých, ale aj malých, pričom spoločným menovateľom všetkého, čo Angličák ponúka, je pre nás dôležitá FUN, teda zábava a radosť. Plus niečo navyše. A práve táto časť navyše dostala ďalší priestor v čase, keď bolo veľmi komplikované hromadné podujatia realizovať a náš Angličák tak neplánovane dostal dvojročnú pauzu.

Situácia bola, aká bola, a nemalo význam ísť hlavou proti múru, ale radšej sa naladiť na vlnu. A my sme na tú svoju FUN vlnu ostali naladení. Preto sme sa pre vás rozhodli vybudovať platformu Angličák, v rámci ktorej sme s vami neustále v kontakte. A tak pre vás pripravujeme posty a storky na sociálnych sieťach, blogy, vlogy a podcasty, v rámci ktorých sa venujeme športovým a sebarozvojovým témam, a zároveň prinášame aj zaujímavé rozhovory s ľuďmi nielen zo športovej oblasti. Aj vďaka týmto aktivitám s vami chceme zostať v kontakte a vzájomne sa inšpirovať. Ostávame verní nášmu FRIENDLY nastaveniu a témy ponúkame tak, aby boli dostupné a zrozumiteľné každému.

A aby sme našu platformu posilnili ešte viac, dali sme „do sveta“ aj náš shopanglicak.sk, v ktorom nájdete krásne a originálne oblečenie a doplnky, ktorých kúpou nás môžete taktiež podporiť. A od roku 2021 priravujeme každé leto aj ANGLIČÁK KEMPy – päť nezabudnuteľných športovo-sebarozvojových dní pod našou taktovkou.

No a po dvojročnej pauze sme vás s radosťou privítali na našom prvom dlhoočakávanom ANGLIČÁKu, ktorý sa konal v sobotu 20. augusta 2022 a neskôr aj na našom druhom ročníku ANGLIČÁKu, ktorý sa konal v sobotu 17. júna 2023, v Pezinku pred Areálom zdravia Rozálka. Úprimne ďakujeme všetkým našim partnerom, dodávateľom, spolupracovníkom, dobrovoľníkom a kamarátom, ktorý nám pomohli náš malý veľký sen zrealizovať. Dali sme doň srdce, veľmi veľa energie a nesmierne nás tešia vaše spätné väzby naň. A aj preto sem s radosťou píšeme:

Milí Angličáci, vidíme sa v sobotu 15. júna 2024 v Pezinku pred Areálom zdravia Rozálka na našom treťom ANGLIČÁKu!

Tešíme sa, ak s nami zostávate v kontakte.

Alex, Dafko a Ivet