ANGLIČÁK FUN&FAMILY ZÓNA

NEMUSÍM, ALE MÔŽEM!

sobota 15. jún 2024 | Pezinok

Chcete sa na chvíľu vrátiť do detstva so svojou rodinou či kamarátmi?

Chcete sa zahrať tak, ako sme sa kedysi hrávali na školskom dvore či za panelákom?

Chcete si zašportovať so svojimi deťmi a popritom sa zabaviť a veľa nasmiať?

Tak práve pre vás je návšteva FUN&FAMILY zóny tou správnou voľbou. Je totiž určená pre všetky rodiny či dospelých s deťmi, ale aj bez, ktorí sa chcú vrátiť do detstva a užiť si športové stanovištia a prekážky spolu, navyše aj zábavným štýlom a v neposlednom rade sa zabaviť na sprievodnom programe.

Na FAMILY trati vás bude čakať niekoľko stanovíšť, medzi ktorými nebude chýbať napríklad skákanie vo vreci, plazenie sa, rôzne formy hádzania, skákanie gumy či cez švihadlo, balansovanie, pneumatikový slalom a dokonca aj letná rodinná lyžovačka. V prípade, že si zašportujete na všetkých stanovištiach, v cieli si deti počká darček. Ale tou najväčšou odmenou pre vás aj vaše deti bude čas strávený v kruhu najbližších na našej angličákovej trati, z ktorej si odnesiete krásne a nezabudnuteľné zážitky.

A keďže na Angličáku sa môžete sa tešiť napríklad na výstavu „angličákov“ Klubu Garage 66 – amerických veteránov a unikátnych Hummer-ov, na zábavné, kreatívne, zážitkové a oddychové zóny od našich partnerov, angličácku hecovačku, súťaže o zaujímavé ceny, koncert a mnohé ďalšie.

Vstup do FUN&FAMILY zóny je v rámci podujatia ZDARMA.

KTO SA MÔŽE PRIHLÁSIŤ

Na Angličák FAMILY trať nie je nutné žiadne prihlásenie. Stačí prísť, chcieť a pustiť sa do toho. Je jedno, koľko máte rokov, odkiaľ ste, či ste športovo zdatní alebo nie. Táto trať nemá žiadne požiadavky ani obmedzenia. Dôležité su len chuť a dobrá nálada.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE!

Pre účasť na Angličák FAMILY prekážkovej trati je povinnosť mať v každej skupine minimálne jedného dospelého, ktorý automaticky preberá zodpovednosť za všetkých maloletých vo svojej skupine, v ktorej idú na trať. Každá dospelá osoba musí podpísať reverz za seba, vedúci skupiny za seba a všetky deti, ktorých mená vypíše do jeho reverzu. Deti bez dozoru minimálne jednej dospelej osoby, ktorá zároveň podpíše reverz a vypíše doň ich mená, sa FAMILY trate nemôžu zúčastniť.

Podujatia Angličák sa všetci jeho účastníci zúčastňujú na vlastnú zodpovednosť. Každý účastník podujatia je zodpovedný za svoje zdravotné poistenie liečebných nákladov a prípadné ďalšie poistenia sám. Je na vás, aby ste v prípade potreby absolvovali príslušnú zdravotnú prehliadku a získali tak informácie o svojom zdravotnom stave v súvislosti s rozhodnutím zúčastniť sa na podujatí. Takisto my ako organizátor nepreberáme zodpovednosť za škody na zdraví alebo majetku v súvislosti s vašou cestou, pobytom či účasťou na podujatí, vrátane prekážkového behu.

ĎALŠIE PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

Areál zdravia Rozálka

Rozálka 9 
902 01 Pezinok 

www.rozalka.sk
+421 903 410 233
recepcia@rozalka.sk

FUN&FAMILY zóna bude prístupná v deň podujatia od 10-tej hodiny s posledným vstupom do zóny o 16-tej hodine.

Vo FUN&FAMILY zóne budú k dispozícii stánky, v ktorých si bude možné zakúpiť občerstvenie a pitný režim.

Zdravotná pomoc, sanitka s lekárom a so zdravotným personálom, bude zabezpečená v hlavnej FUN&FAMILY zóne, ktorá je umiestnená medzi štartom a cieľom pretekov.

Za vaše osobné veci nezodpovedáme. Môžete si ich nechať napríklad vo vašom aute na parkovisku. Ako organizátor však nie sme zodpovední za odcudzené veci zo zaparkovaných vozidel ani za obsah vašich ruksakov, preto si ich, prosím, starostlivo uschovajte.

Pre návštevníkov FUN&FAMILY zóny nie je k úschovňa batožiny dispozícii.

V priamej bízkosti miesta konania akcie sme pre vás pripravili veľké parkovisko, na ktorom je možné parkovanie zdarma. Jeho kapacita však nie je neobmedzená, a preto vás prosíme, ak je to možné, eliminujte počet áut, ktorými sa na podujatie dostavíte. Zároveň to bude šetrnejšie aj k nášmu životnému prostrediu. Prosíme vás tiež, aby ste neparkovali na príjazdových cestách, nech tak iným ľuďom neobmedzujete prístup na miesto konania.

Fotografie z podujatia budú zverejnené v albumoch na našej FB stránke a na našich webových  stránkach po podujatí. Video bude na nahliadnutie na našom YouTube kanáli po akcii.

Ako organizátor si však vyhradzujeme právo na úpravu fotografií, videí o podujatí a jeho účastníkov, ktoré sa stávajú naším majetkom. Fotografie a videá pripravené na podujatí tak môžeme voľne použiť  vo svojich promo materiáloch.

Na divákov sa veľmi tešíme a je pre nich v centrálnej FUN&FAMILY zóne, v ktorej sa spájajú štarty a ciele všetkých prekážkových behov, pripravený bohatý program. Divák však nesmie účastníkom nijako pomáhať a takisto sa musí zdržiavať mimo vyznačenej trate, ktorá je určená pre účastníkov prekážkového behu.

Stanovanie na podujatí povolené nie je, ale ak chcete, pokojne si môžete priniesť napríklad vlastnú deku a urobiť si na mieste na to určenom hoci aj piknik. V hlavnej FUN&FAMILY zóne budete mať k dispozícii stánky s občerstvením, jedlom, nápojmi a bohatým sprievodným programom počas celého dňa, takže sa nikam ponáhľať nemusíte.

Ako organizátor si vyhradzujeme právo na zmenu trate, programu a dňa udalosti, ako aj prípadnú zmenu propozícií a súvisiacich okolností podľa svojho zváženia, a preto odporúčame aktívnym aj pasívnym, hoci aj potenciálnym účastníkom pozorne sledovať sociálne siete a webovú stránku www.anglicak.sk, kde budú prípadné zmeny implementované v propozíciách a novinkách.