O ANGLIČÁKU

Ahojte, Angličáci!

Naším pôvodným zámerom bolo zorganizovať podujatie OFR Angličák. So skratkou OFR sme plánovali pripraviť preteky – prekážkový beh – naozaj pre všetkých. Športovcov, ale aj športovo menej zdatných, veľkých, ale aj malých, pričom spoločným menovateľom všetkého, čo Angličák ponúka, je pre nás dôležitá FUN, teda zábava. Pričom by, samozrejme, preteky spĺňali aj všetky náročné kritériá dôležité pre OCR fanúšikov. Plus niečo navyše. A práve táto časť navyše dostáva ďalší priestor.

Teraz, v aktuálnej situácii, môžeme konštatovať, že spomínané preteky raz určite budú, aj keď nevieme kedy. Situácia je, aká je, a nemá význam ísť hlavou proti múru, ale radšej sa naladiť na vlnu. A my sme na tú svoju FUN vlnu naladení aj teraz.

Preto sme sa pre vás rozhodli vybudovať platformu Angličák, v rámci ktorej s vami môžeme byť neustále v kontakte. A tak pre vás pripravujeme blogy, vlogy, podcasty a diskusie na Clubhouse, v rámci ktorých sa venujeme športovým a sebarozvojovým témam, a zároveň prinášame aj zaujímavé rozhovory s ľuďmi nielen zo športovej oblasti. Vďaka týmto aktivitám s vami chceme zostať v kontakte a vzájomne sa inšpirovať. Ostávame verní nášmu FRIENDLY nastaveniu a témy ponúkame tak, aby boli dostupné a zrozumiteľné každému.

Tešíme sa, ak s nami zostávate v kontakte.

Alex, Ivet, Dafko a Majk